Home arrow Inwentaryzacja sprzętu arrow Inwentaryzacja i ewidencja sprzętu komputerowego

Inwentaryzacja i ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego

Inwentaryzacja i ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego stały się niedzowne w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie. Wyobrazić sobie dzisiejszą rzeczywistość bez komputera jest bardzo trudno. Już kilka lat temu  większość gospodarstw domowych było wyposażonych w popularnego PC-ta.

Dzisiaj standardem jest posiadanie nawet kilku komputerów w domu. Rozwój ten w znaczącym stopniu napędzany przez popularyzacje Internetu wpłynął także na rozwój komputeryzacji w sektorze gospodarki.

Obecnie w każdej firmie, zaczynając od małych zatrudniających kilku pracowników, a skończywszy na  ogromnych korporacjach, komputer jest nieodzownym narzędziem przy pomocy, którego dokonujemy tysiące operacji w przeciągu dnia. Wysłanie maili, dokonywanie przelewów bankowych, kontakt z potencjalnymi klientami,  wyszukiwanie informacji, komunikowanie się z pracownikami za pomocą komunikatorów,  to wszystko trudno jest sobie wyobrazić bez pomocy komputera.

Jak każdy jednak system połączonych ze sobą ogniw wymaga nieustannej inwentaryzacji oraz administracji. Widok Administratora Komputerowego w małej czy dużej  firmie nie budzi już dzisiaj naszego zdziwienia. Podobnie inwentaryzacja i ewidencja sprzętu komputerowego stały się nieodłącznym elementem życia każdej sprawnie zarządzanej firmy.

Administrator wyposażony w narzędzia do inwentaryzacji oraz ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania z pewnością zadba o stabilność sieci intranetowej, odpowiednie działanie potrzebnego nam do pracy oprogramowania jak i o optymalną przepustowość naszych łączy jednak złożoność systemów informatycznych oraz ich ciągły rozwój wymaga nieustannego wprowadzania innowacji oraz optymalizacji. Wiedzą to z pewnością informatycy ale wiedzieć także powinni właściciele firm. Aby posiadać większe spectrum kondycji w jakiej jest nasz system komputerowy należy zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie, które umożliwi nam ciągłą kontrole i zarządzanie nad naszą siecią komputerową.

Dlatego stworzyliśmy uplooka!

Dzięki oprogramowaniu jakim jest uplook otrzymujecie Państwo proste w obsłudze ale zarazem zaawansowane technologicznie narzędzie do inwentaryzacji  sprzętu komputerowego jak i audytu oprogramowania.

 
A+C ma golda!

Firma A plus C, wiodący dostawca systemów do audytu informatycznego i zarządzania zasobami IT, po spełnieniu wysokich wymagań i uzyskaniu wymaganych kompetencji została wyróżniona przez Microsoft tytułem Microsoft Gold Certified Partner.

 
uplook – profesjonalny
program do audytu
oprogramowania
i inwentaryzacji
sprzętu komputerowego


Jak kupić uplook’a?


uplook – nowa broń
policji w walce z piractwem
komputerowym